Euro Tramp - Travel Agency

Wycieczki po Dubaju, Abu Dhabi

Stopover - Nocne zwiedzanie Dubaju - 5 godzin

16
Dec 2018

Atlantis The Palm - Palm Jumeirah Dubai

Stopover - Nocne zwiedzanie Dubaju - 5 godzin

Dubaj stał się ostatnio nie tylko popularną destynacją turystyczną, ale także dla bardzo wielu, miejscem przesiadkowym. Rozbudowana siatka połączeń linii lotniczej Emirates sprawia, że lecąc z Polski czy to do Azji, Australii czy Afryki, zatrzymujemy się w Dubaju. Warto wyjść z lotniska jeśli mamy do dyspozycji minimum 6 godzin do następnego lotu, aby obejrzeć największe atrakcje miasta. Ze względu na godziny przelotów z Warszawy, stopover przypada na godzinny nocne. Samolot ląduje w Dubaju około godziny 22:00. Można skorzystać z lokalnej taksówki, ale znacznie więcej skorzystamy jeśli zarezerwujemy zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem i kierowcą.

Program zwiedzania:

Program zwiedzania:

22:30 – wyjazd z lotniska na zwiedzania miasta
23:00 – Pokaz fontann przy Dubai Mall lub za dodatkową opłatą wjazd na Burj Khalifa najwyższy budynek na świecie (jeśli uda się tam dotrzeć na 23:00),Dubai Opera, Souq Al Bahar
23:30 – Krótka wizyta w Dubai Mall, aby zobaczyć Dubai Aquarium i Dubai Fountain
00:00 – Dubai Water Canal – widok na oświetlony Dubaj
00:30 - Atlantis The Palm - zdjęcia na tle luksusowego hotelu wybudowanego na monstrualnych rozmiarów wyspach w kształcie palmy
01:00 - Burj Al Arab – luksusowy hotel w kształcie żagla (z zewnątrz) i plaża Jumeirah
01:15 – Jumeirah Mosque – najładnieszy meczet w Dubaju (zwiedzanie z zewnątrz)
01:30 – Spacer po najstarszej częśći miasta Bur Dubai. Al Fahidi Fort z Muzeum Dubaju z zewnątrz, Bastakiya – stara irańska dzielnica pełna malowniczych zaułków, Al Seeh – nowo zbudowana artystyczna dzielnica stylizowana na starą – arabską.
02:30 – Przepłynięcie Creek tradycyjną łódką zwaną Abra
03:30 – Przyjazd na lotnisko

 

Cena:

149 USD od osoby

Zawarte w cenie:

- 5 godzinne zwiedzanie Dubaju klimatyzowanym samochodem, minibusem lub autokarem

- opieka polskojęzycznego przewodnika

- transfer z lotniska i na lotnisko

Dodatkowe informacje:

- kolejność zwiedzania może ulec zmianie

- Ostatni pokaz fontann i ostatni wjazd na Burj Khalifa jest o godz. 23:00 - możliwość zobaczenia tych atrakcji w przypadku wcześniejszego lądowania w Dubaju - tj. najpóźniej około 21:30

- Dubai Mall jest zamykany o północy (jeśli będzie wystarczająco dużo czasu - zobaczymy gogantyczne Dubai Aquarium i wielką fontannę, które znajdują się w centrum handlowym)

- przy płatności rezerwacja minimum 72 godziny przed planowanym przylotem do Dubaju (jeśli masz mniej czasu - wyślij wiadomość lub zadzwoń)

- możliwa płatność kartą kredytową, PayPal lub tradycyjny przelew, możliwość zapłaty również gotówką na miejscu

- wymagany minimum 7-godzinny stopover (layover)

Dlaczego warto wykupić wycieczkę?

Lotnisko w Dubaju jest bardzo nowoczesne, jednak jeśli mamy wystarczająco dużo czasu, dlaczego nie wyjść z lotniska i nie zobaczyć największych atrakcji Las Vegas Bliskiego Wschodu mając do dyspozycji kierowcę i polskiego przewodnika mieszkającego na miejscu?

Rezerwacja:

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość na email dubaj(at)euro-tramp.pl lub WhatsApp +971554252494. Podaj planowaną datę przylotu do Dubaju i liczbę uczestników wycieczki. Skontaktujemy się w celu sfinalizowania rezerwacji i dokonania płatności lub dokonaj płatności poniżej i poinformuj nas o dacie przyjazdu. Pamiętaj! Rezerwację należy dokonać minimum na 3 dni przed planowanym przylotem. W przypadku późniejszego zgłoszenia, organizacja wycieczki może być niemożliwa.

Jesteś tutaj: Home Dubaj Wycieczki Nocne zwiedzanie Dubaj Nocą - 5 godzin